تخفیف ویژه 50 درصدی


Example image

با سلام.
با همکاری خانه خلاقیت و بازی های فکری شهرداری اصفهان ، هزینه ورودی قیمت مسابقات بازی های فکری 1 تا 4 و ماشین های دومینویی از 90 هزار تومان برای هر عضو تیم به 45 هزار تومان کاهش یافت .

توجه داشته باشید این تخفیف فقط شامل حال افرادی خواهد شد که در رشته بازی های فکری و ماشین های دومینویی متقاضی هستند .

توجه کنید اگر قصد انتخاب رشته دوم را داشتید و رشته دوم شما از بین رشته های تخفیف دار نبود ، هزینه اعضا به صورت عادی و بدون تخفیف محاسبه خواهد شد .

توجه داشته باشید تخفیف ها به صورت اتوماتیک بر روی مبلغ پرداختی اعمال خواهد شد .


نویسنده : Admin

اطلاعیه


حامیان جشنواره
بازی های فکری
بازی های فکری به هر نوع فعالیت ذهنی هدفدار که بصورت فردی یا گروهی اطلاق می شود که بتواند تاثیرات مثبت قابل قبولی را در ذهن، روحیه، شخصیت و زندگی هر انسانی؛ بدون در نظر گرفتن عواملی مانند سن، جنس، نژاد و وضعیت جسمانی ایجاد کند و باعث تمرکز در فرد گردد. بازی های فکری در عین لذّت و شادابی موجب به چالش کشیده شدن توان فکری ، تمرکزی ، IQ و EQ فرد شود و به مرور باعث تعالی فرد در این توانایی ها می شود. بازی های فکری هر کدام به نسبت دسته بندی و نوع خود بر یک یا چند بخش از قدرتها و توانایی های مغز و ذهن تاثیر گذار هستند. به طور مثال بازی های استراتژیک قدرت تحلیل و محاسبات، قدرت پیش بینی و حس ششم ، قدرت ریسک پذیری و … را درگیر کرد و در صورت استمرار آن باعث تقویت این بخشها در مغز و ذهن می شود.